İhtiyaçlarınıza daimi ve hızlı cevaplar veriyoruz.

Eba Kimya, farklı sektörlerdeki işletmelerin genel kimyasal, laboratuvar kimyasalları ve sarf malzemeleri talebini hızlı ve güvenilir bir biçimde karşılamayı hedefleyen bir firma olarak Denizli’de faaliyete geçmiştir.

icon
Endüstriyel Kimyasallar

Seçkin tedarikçilerimizden sağladığımız yüksek kaliteli ürünler arasında; temel kimyasallar, tekstil, arıtma, kozmetik, yapı kimyasalları ürün gruplarımız yer almaktadır.

icon
Laboratuvar Sarf Malzemeleri

Hizmet vermekte olduğumuz farklı sektörlerdeki müşterilerimize, cam/plastik/metal malzemeler, kromatografi/spektroskopi sarfları, ölçüm ve analizlerde kullanılan birçok sarf malzemelerin tedariğini sağlamaktayız.

icon
Laboratuvar Kimyasalları

Firmamızın ürün yelpazesinde; teknik ve analitik kimyasallar, analiz kitleri ve laboratuvar ortamında kullanılan özel kimyasal grupları mevcuttur.

icon
Çözüm Odaklı Yaklaşım

Tüm ihtiyaç ve isteklerinize çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Yüksek kalitede ürünlerimiz için bize ulaşmanız yeterli.

BAŞARIMIZIN ANAHTARI

Müşteri Memnuniyeti Politikamız

İLKELERİMİZ

Eba Kimya ailesi olarak, müşteri odaklı yaklaşımı, dürüst ve sürdürülebilir satış politikasını, çağın yeniliklerine ayak uydurarak teknolojiye adapte olmayı benimsedik.

HEDEFİMİZ

Bilgi birikimimiz, markalarımız ve çalışmakta olduğumuz farklı sektörlere getirdiğimiz yeniliklerle çevreye duyarlı hizmet ve danışmanlık sunmak.

STRATEJİMİZ

Tedarikçilerimizin bize kattığı güç ile bilgi birikimimizi birleştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin ürün tedariğinde gecikme yaşamasının önüne geçiyor ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Detaylı bilgi almak ister misiniz?